Maslak’a 80 milyon dolarlık konut yatırımı

Yurt içinde ve yurt dışında konut, AVM, ofis, iş merkezi üzere anahtar teslim proje geliştiren Yu Group, Maslak’a 80 milyon dolarlık konut yatırımı yapacak. Maslak Dream by NEW INN ismiyle görücüye çıkan proje, yeni kuşak konaklama hizmetiyle konukların beğenisine sunulacak.

Yusuf Akbal, Mustafa Mekki Özkan.

24 AYDA TESLİM

Yu Group Yönetim Kurulu Lideri Mustafa Mekki Özkan, ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonu çerçevesinde yatırımlara sürat kesmeden devam ettiklerini belirterek, “Yatırımlarımızı daha da güçlü formda sürdürmeye, ülkemize katma kıymet ve istihdam sağlamaya devam edeceğiz’’ dedi. Özkan, projeyi 24 ay müddette tamamlayarak teslim etmeyi, yatırımcılara da kısa müddette en az iki kat prim sağlamayı hedeflediklerini söz etti.

Yüzde 300 büyüdük

Türkiye’de yeni jenerasyon konaklama sistemlerine öncülük etmeyi kısa müddette başardıklarını belirten NEW INN Yönetim Kurulu Lideri Yusuf Akbal ise, şunları kaydetti: “NEW INN’i 2020 yılında hem konaklama hem de emlak kesimine yeni bir bakış açısı getirmek üzere kurduk. Kısa müddette Türkiye’nin bu alanda uzman şirketlerinden biri haline geldik. 2022 yılında dalda yüzde 300 büyüyerek pazarda düzgün bir pozisyon edindik.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir