Ben Affleck İstanbul’da

YÖNETMENLİĞİNİ ve başrolünü üstlendiği 2012 imali “Argo” sinemasının bir kısmını İstanbul’da çeken Ben Affleck tatil için Türkiye’yi tercih etti. 2019 yılında Hürriyet’te Barbaros Tapan’a verdiği röportajında “İstanbul hâlâ benim favori şehrim” açıklamasını yapan ünlü aktör, 2018 yılında boşandığı eşi Jennifer Garner’den olan kızları Violet Anne, Seraphina Rose Elizabeth ve oğlu Samuel Garner ile evvelki gün özel uçakla İstanbul’a geldi. Oscar’lı oyuncunun İstanbul tatiline 20 yıl sonra yine barışıp evlendiği dünyaca ünlü müzikçi Jennifer Lopez’in eşlik etmediği öğrenildi.

10 AĞUSTOS’A KADAR KALACAK
Sultanahmet’teki bir otelde çocuklarıyla birlikte konaklayan Ben Affleck tıp şirketi minibüsüyle İstanbul’un tarihi yerlerini gezecek. İstanbul seyahatine Kapalıçarşı, Mısır Çarşısı, Ayasofya Camii, Yerebatan Sarnıcı ile başlayan Affleck ailesi bugün Boğaz çeşidi yapacak. Ben Affleck ve çocuklarının 10 Ağustos’a kadar İstanbul’da kalacağı
öğrenildi. 

İstanbul dünya starlarını ağırlamaya devam ediyor. Dünyaca ünlü aktörler Tom Cruise ve Christian Bale’ın akabinde bu sefer Oscar’lı oyuncu Ben Affleck de İstanbul’a geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir