Alina Boz ve Umut Evirgen birlikte yaşayacak!

Bu yazın aşkına hoş oyuncu Alina Boz ve işletmeci-yönetmen Umut Evirgen imza atmıştı! Yaz başından beri birlikte olan çift Yunanistan’da tatil yapmış, aşk pozları toplumsal medyayı sallamıştı.

Aldığım duyumlara nazaran ikili, birbirlerine yıldırım aşkıyla tutulmuş. Birinci görüşte aşkta süratli gelişmeler var.Çift, Yunanistan’daki aşk tatilinden sonra Marmaris’e geçti ve artık büyük bir adım daha atmaya karar verdi. İkili, yaz tatilinin akabinde İstanbul’a döndükten sonra birlikte yaşayacak. Aldığım bilgiler, Alina Boz’un, Emirgan’a, Umut Evirgen’in yanına taşınacağı tarafında. Evirgen’in, yuvasını sevgilisiyle paylaşacağı için çok memnun olduğu ve şimdiden hazırlıklara başladığı da gelen bilgiler ortasında.

Muradına eriyor

Burcu Esmersoy, iki yıldır birlikte olduğu Nazım Akmandil’le 1-3 Eylül tarihlerinde İtalya’da yapılacak düğünle evlenecek. Puglia’daki lüks Borgo Egnazia Otel’de evlenecek olan çiftin mutluluğuna, İstanbul’dan gelecek 60 konuk şahitlik edecek.

Geleneksel Puglia mimarisinde, Akdeniz bitki örtüsü içinde panoramik görüntü sunan otelde daha evvel Rockerfeller Ailesi’nin kızı da evlenmişti. Burcu Esmersoy, dünyanın sayılı lüks ve romantik otellerinden biri olan Borgo Egnazia’da evlenmek için bir yıldır sıra beklediğini söylemişti. Bu ortada ünlü sunucunun hem düğünde hem de after party’de Özgür Masur tasarımı gelinlik giyeceğini de ekleyeyim…

Yeni döneme yeniliklerle girdi
İstanbul’un göbeği Esentepe’de sizi Ege kıyılarına ışınlayan atmosferiyle çok sevilen Nadide Meyhane, yeni dönem için yenilendi.

Nadide Meyhane’nin işletmecisi Mert Çakırhan, plazaların ortasında Ege havası ve lüksü hissedebileceğiniz, kentin keşmekeşinden uzak huzurlu atmosferi ve kendisine özel lezzetleri ile öne çıkan bir yer yaratmak için bu sene eksiksiz yenilendiklerini anlattı. Çakırhan, ayrıyeten bu sene farklı konseptlerde yeni şubeler açmak için hazırlıklarını yapıyor.

Tıraşı kendisi yaptı
Geçtiğimiz aylarda hayatı belgesel olan Arif Develi, Türk gastronomisinin mihenk taşlarından. Bayrağı babasından devralan Nuri Develi de, birebir muvaffakiyetle işleri sürdürüyor. Nuri Develi’nin babasının üzerine titrediği de biliniyor.

Develi, evvelki gün yazlıkta babasını kimseye emanet etmeyerek tıraşını kendisi yaptı. Babasının günlük sakal tıraşını yapan Nuri Develi, o anları bu kareyle ölümsüzleştirdi.

Başarıyı birlikte kutladılar
Luna-B markasının kurucusu ve kreatif yöneticisi Bahar Bürker ve eşi Etaş Yönetim Kurulu Lideri Serkan Bürker ile Bodrum Yalıkavak’ta karşılaştım.

Bir müddettir işlerini takip ettiğim Bahar Hanım’la yaptığım kısa sohbette 2023 koleksiyonunun büyük ilgi gördüğünü öğrendim. Yurtiçi ve yurtdışında ünlü butik mağazalardan gelen taleplerin kendisini çok memnun ettiğini de söyledi. Çift, dışarı çıkarak bu gelen hoş başarıyı birlikte eğlenerek kutladı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir