Zafer Partisi’nden dikkat çeken Sinan Ateş pankartı

Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, Sinan Ateş cinayetine dikkat çekmek için hazırlattığı “‘Yerli ve milli’ katil kim?” pankartının tüm parti vilayet binalarına asılması talimatını verdi.

SİNAN ATEŞ PANKARTI HAZIRLADI: ‘YERLİ VE MİLLİ’ KATİL KİM?

Parti binalarına uyuşturucuyla gayrete dikkat çekmek için  “Yerli ve Ulusal Escobar” yazılı pankartı asan Zafer Partisi, bu defa Ankara’da suikasta kurban giden eski Ülke Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş için pankart hazırladı. Pankartta, “Bir Türk milliyetçisini torbacılara vurdurtan ‘Yerli ve milli’ katil kim?” tabirleri kullanıldı.

PARTİ BİNALARINA ASILMASI TALİMATINI VERDİ

Hazırlattığı pankartı toplumsal medyadan paylaşan Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, pankartın parti binalarına asılması talimatını verdi.

Ümit Özdağ’ın paylaşımı şöyle;

“Zafer Partisi vilayet liderleri, Doç. Dr. Sinan Ateş’i alçakça bir pusu ile uyuşturucu tacirleri ve torbacılara vurduran katiller ve azmettiricileri hapishaneye girene kadar bu afişi vilayet binalarınıza asın.”

“BAKALIM KİM ÜZERİNE ALINACAK, BİZE DAVA AÇACAK”

Pankartı paylaşan, Zafer Partisi Bursa Vilayet Başkanlığı’da, “Bakalım kim üzerine alınıp bu afiş için bize dava açacak?” notunu düştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir