Türkiye’nin ilk bungalov mahallesi Kırklareli’nde kuruluyor

Yeşil Vadi, Yeşil Mahalle Projesi’ni dün İstanbul’da düzenlenen lansmanla basına ve dal temsilcilerine tanıttı. Ön taleple birlikte büyük ilgi görmeye başlayan Yeşil Mahalle’deki bungalovların yüzde 35’i şimdiden sahiplerini buldu. 3 etap halinde olan projenin 1. etabı 2024’te teslim edilecek. Emlak, inşaat alanlarında faaliyet gösteren ve özel projelere imza atan Yeşil Vadi, Kırklareli’nde Türkiye’nin ilk bungalov mahallesi projesine imza atıyor.

168 ADET EV

Yeşil Mahalle Projesi’nin ayrıntılarını paylaşan Yeşil Vadi Yönetim Kurulu Lideri Rafet Orhan, “Yeşil Mahalle projemiz, Türkiye’nin ilk bungalov mahallesi olma özelliğine sahip. Bu proje, her kısımdan insanın hasretini duyduğu doğal ömrün birinci adresi olacak. Burada yaşayacak sakinlerimiz, eşsiz bir tabiat içerisinde kentin gürültü ve geriliminden uzak kalmanın memnunluğunu yaşayacak. Projemizde, 59 ve 89 metrekarelere sahip 168 bungalov yer alıyor” dedi. Orhan, Yeşil Mahalle’nin, lokasyon prestijiyle yüksek bir potansiyele sahip olduğunu belirterek, “Pandemi, zelzele derken birkaç yıldır vatandaşların Trakya bölgesine ilgisi arttı. Yatırım noktasında son yıllarda bu bölgede inanılmaz bir talep oluştu. Biz de bu talep doğrultusunda Tekirdağ-Şarköy’de çok özel bir proje geliştirdik. Denize sıfır, önü kapanmayan 70 villadan oluşacak bu butik projemizi de yakın vakitte hayata geçirmeyi planlıyoruz” sözlerini kullandı.

İSTANBUL’A YAKIN KONUMDA

Kırklareli’nin Yıldız Dağları’yla çevrili Elmacık köyüne komşu lokasyonda faaliyete geçen proje, İstanbul’a yalnızca 120 dakikalık uzaklıkta yer alıyor. Toplumsal donatı alanlarıyla da dikkat çeken, iki farklı dizayna sahip bungalov konutların yer aldığı Yeşil Mahalle’de site sakinleri, 250-300 metrekare büyüklüğe sahip alanlarda kendi sebze-meyvesini yetiştirebilecek. Hayata geçirdikleri projelere yatırım yapan vatandaşların kıymetli karlar elde ettiğini ve ağır talep sebebiyle Trakya’da fiyatların yükseldiğini belirten Rafet Orhan, “Bugüne kadar İstanbul başta olmak üzere Tekirdağ, Kırklareli, Edirne ve Çanakkale’yi kapsayan Trakya Bölgesi’nde değerli yatırımlar yaptık ve bunu sürdürüyoruz. Bu bölge yatırımcısına hep kazandırıyor. Gelen ağır talep üzerine artık de orta gelirli vatandaşlarımız için Ankara’nın Beypazarı ilçesinde yeni arsa projemiz için düğmeye bastık” açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir