Stefan Kuntz’dan oruç tutanları yedek mi bıraktı? İddialarına yanıt: Bunlar dedikodudan ibaret

A Ulusal Futbol Grubumuz, Bursa’da yarın ikinci maçında Hırvatistan ile karşılaşacak olan A Ulusal Ekip’te teknik yönetici Stefan Kuntz, basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

“EN ÂLÂ 11’LE ALANA ÇIKACAĞIZ”

En düzgün 11’le alana çıkacağını belirten Kuntz, “Önemli olan birinci etapta yarınki maçı konutumuzda oynuyoruz. Yanılmıyorsam 11 yıl sonra Bursa’da oynuyoruz. Bu atmosferi oyunumuzla birlikte alana yansıtacağımıza inanıyorum. Burada doğal 1.5 günümüz rejenerasyon ile geçti. Maçtan sonra seyahat ettik. Bugünkü egzersizden sonra bir sakatlık olmazsa tüm oyuncular oynayabilecek durumda. En âlâ 11’i alana süreceğiz.”

“RAMAZAN AYINA HÜRMET DUYUYORUM”

Oyuncuları oruç tuttukları için takıma almadığı argümanlarının sorulması üzerine yanıt veren tecrübeli çalıştırıcı, “Ben Ramazan ayına hürmet duyuyorum. Bunlar dedikodudan ibaret. Bütün kararlarımızı oyuncularımızın performansları doğrultusunda veriyoruz. Bu yüzde 100 olan bir palavradır. Bu Ermenistan maçından sonra da bana soruldu. Bugün de Hırvat basın mensubundan duyulan bir soru. Bu biçim durumları yayan ve yaymaktan zevk alan beşerlerle nasıl bir irtibat halinde olmalıyız?” dedi.A Ulusal Grup Teknik Yöneticisi Stefan Kuntz, “Oruç tutan oyuncuları takıma almadığı” argümanlarına karşılık verdi. Tecrübeli çalıştırıcı, hakkında çıkan söylentilere “Ben Ramazan ayına hürmet duyuyorum. Bunlar dedikodudan ibaret” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir