Mehmet Ali Erbil ve Muazzez Ersoy, kadınları ofise çağırdığı söylenen Selami Şahin’e sahip çıktı

74 yaşındaki ünlü sanatçı Selami Şahin’in genç bayanları ofisine davet ettiği savı magazin gündemine bomba üzere düştü. Manzaraları de ortaya çıkan Şahin ise hakkındaki iddiayı kesin bir lisanla yalanlarken toplumsal medyada reaksiyonlar çığ üzere büyüdü. Tenkitlerin gayesi olan Şahin’e meslektaşlarından takviye geldi.

MEHMET ALİ ERBİL: LATİFE YAPMIŞTIR

Bir iftar yemeğinde Magazin Rüzgarı kameralarına konuşan Mehmet Ali Erbil, arkadaşına sahip çıktı. Şahin’in çok esprili biri olduğunu söyleyen Erbil, “Şaka yapmıştır ya… Çok hoş ve şakacı bir insandır kendisi. Etiler’in muhtarıdır o ve ben latife olduğunu düşünüyorum” dedi.

MUAZZEZ ERSOY: ÇOK ESPRİTÜEL VE HAYAT DOLU BİRİDİR

Şahin’e sahip çıkan bir başka isim de Muazzez Ersoy oldu. Görüntüleri toplumsal medyada izlediğini ve arkadaşının yanlış anlaşıldığını söyleyen Ersoy da “Ben Selami haberini görünce latife yapmıştır diye düşündüm. Zira çok espritüel ve hayat dolu biridir. Rastgele bir hastalığı olduğunu ben hiç duymadım” sözlerini kullandı.

NE OLDU?

Türk müziğinin güçlü seslerinden 74 yaşındaki Selami Şahin’in Etiler’deki bir alışveriş merkezinin önünde bekleyen yanından geçen bayanları rahatsız ettiği hatta elinden tutarak ofisine davet ettiği ileri sürüldü. İmajı gündeme bomba üzere düşen Şahin’in cephesinden yapılan açıklamada savlar yalanlanırken şu sözlere yer verildi: “Selami Şahin hakkında basına ve kamuoyuna yansıyan haberler ile ilgili derinden üzüldüğümüzü bildirmek isteriz. Selami Şahin, bu ülke müziğinin en değerli kilometre taşlarından biridir. Yarım asrı aşan sanat hayatı boyunca müziklerini halkın ortak his ve kanılarına nazaran bestelemiş ve sevenleri ile samimi bir hayat sürdürmeyi tercih etmiştir.

Hayranları ile tokalaşması ve bu manzaraların medyaya kendisini yıpratacak formda servis edilmesi üzerine tarafımızca bir açıklama mecburiliği doğmuştur. Selami Şahin, yıllardır bahsi geçen bölgede iş ve toplumsal ömrünü sürdürmektedir. Kendisinin hayranlarıyla yarattığı sıcak ve samimi diyaloglar yanlış yorumlamaya sebebiyet vermiştir. Bu bahiste yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir