Mehmet Ali Erbil: Taytı Serenay Sarıkaya giysin!

HÜSEYİN ALTUN/ MİLLİYET
Mehmet Ali Erbil, dört yıl evvel meskeninin banyosunda ayağının kayması sonucu düşmüş ve kırılan kaburgaları, akciğer zarını yırtarak iç kanamaya neden olmuştu. Kaçış sendromu (Kılcal damarlardan sıvı sızıntıları sonucu kan basıncında süratli düşüş ile bağlantılı akut ve şiddetli tekrarlayan ataklar) hastalığı da nükseden ve bu süreçte ekranlardan uzak olan Mehmet Ali Erbil, başarılı geçen tedavisinin akabinde eski günlerine geri dönmüştü.

“HER GEÇEN GÜN DAHA ÂLÂ DURUMA GELDİK”

Erbil, ağır bir hastalık geçirdiğini belirterek, “Uzun bir tedavinin akabinde kendimi çok güzel hissediyorum. Her geçen gün daha âlâ duruma geldik. Sevenlerimin birçoğu bana dualar etti, onların dualarıyla ve tedavilerle ayakta kaldık. Şükürler olsun ki şu anda çok yeterli durumdayım” demişti.

APANDİSİT AMELİYATI OLDU

Yaşadığı sıhhat problemlerinden sonra ekranlardan uzak kalan ve bir müddettir TikTok paylaşımlarıyla isminden kelam ettiren Mehmet Ali Erbil, sevenlerini bir kere daha korkuttu. Evvelki gece meskende kötüleşen ünlü şovmen, apar topar Atakent Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldı. Apandisit ameliyatı olan 65 yaşındaki Erbil’in sıhhat durumunu yakın arkadaşlarından Ercan Avşar, toplumsal medya hesabından paylaştı.

“DURUMU ÇOK UYGUN ŞÜKÜR”

Ercan Avşar, yayınladığı kareye; “Babacığım bugün apandisit ameliyatı oldu. Refakatçı oldum. Meskene geldik. Durumu çok güzel şükür. Pazartesi seti var, dinleniyor. Herkese selamı var” notunu düştü.

YANINDAKİ HOŞLAR YÜZÜNÜ SAKLADI 

Mehmet Ali Erbil, evvelki akşam Arnavutköy Danış isimli yere girerken görüntülendi. İki güzelle görüntülenen komedyen, rahat halleriyle dikkat çekerken, hoşlar ise yüzünü saklamayı tercih etti. Erbil, daha sonra gazetecilerin isteği üzerine çıkışta kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

“FAKE HESAP OLABİLİR”

TikTok’ta canlı yayın yaparken ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile konuştuğunu lisana getiren ünlü komedyen Erbil, “TikTok’ta canlı yayın yaparken birden Cristiano Ronaldo ile karşılaştım. Evvel selamlaştım, beni tanıdı. Eşi ve çocukları vardı yanında. Ona el salladım. ‘Fenerbahçe’ye gel’ dedim. Fake hesap da olabilir fakat Dubai’deydi. Yaşı kaç olursa olsun 40 yaşında da olsa o disipliniyle isterim ki Fenerbahçe’ye gelsin. Ali Koç için hayal yok, o istese alır” açıklamasından sonra bahis TikTok üzerine devam ederken Mali, “TikTok’ta günde 50 dolar kazanıyorum. O denli yüksek paralar yok” dedi.

“TAYTI YAKIŞAN GİYECEK”

Şovmen, geçtiğimiz günlerde Nükhet Duru’nun tayt olayına değinen muhabirlerin sorusuna “Ben tayt giymiyorum. Nükhet Hanım dediyse hakikat söylemiştir taytı. Yakışan giyecek, hoş bacakları olan, uzun bacakları olan giyecek. Kilolu olan tayt giymesin. Mesala düzgün fiziği olan Serenay Sarıkaya üzere hoş bacakları olan birisi, Aleyna Tilki, Dua Lipa giysin. Tabanına kadar giysin” açıklamaları ile tekrar şaşırtmadı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir