İnegöl’e yeni kapalı pazaryerleri müjdesi

BURSA (İGFA) – İnegöl Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Lider Adayı Alper Taban, İnegöl’ün geleceğinin planlandığı ve Türkiye Yüzyılının kentlerinin inşa edileceği 2024-2029 periyoduna ait proje çalışmalarını sürdürüyor. Her gün farklı bölümlere yönelik muştularla 5 yıllık devrin yol haritasını paylaşan Lider Taban, çağdaş kent İnegöl’ün yeni kapalı pazaryerlerine kavuşacağını açıkladı.

7’DEN 77’YE HERKESİ KAPSAYAN PROJELER

İnegöl Belediyesi’nin kuruluşunun 154. Yılına özel 154 proje ile yeni periyoda hazırlanan Lider Taban, 10 başka kategoride; Kentleşme ve kent estetiğinden ulaşıma, alt yapından afet idaresine, etraf ve iklim projelerinden eğitim ve spora, akıllı dijital kent uygulamalarından lokal ve kırsal kalkınma projelerine, toplumsal sorumluluk projelerinden kültür, sanat ve turizme 7’den 77’ye herkesi kapsayacak bir beyanname ile vatandaşların karşısına çıktı. Her gün farklı bir muştuyla ilçe halkını buluşturan Taban, yeni devirde İnegöl’e yeni kapalı pazaryerleri kazandırmayı hedeflediklerini söyledi.

“İHTİYAÇ ÖNCELİĞİ DOĞRULTUSUNDA YENİ KAPALI PAZARYERLERİNİ KAZANDIRMAYI HEDEFLİYORUZ”

Yerel ve Kırsal Kalkınma kategorisinde yer alan yeni kapalı pazaryerlerine ait açıklamalarda bulunan Lider Taban, “İnegöl süratli büyüyen bir kent. Bu büyümeyle birlikte her alanda gereksinimlerimizin arttığını da görüyoruz. Bu doğrultuda yeni devrin yol haritasını belirledik. Bu gereksinimlerden biri de pazaryerleri. Vatandaşlarımızın Pazar alışverişlerini konforlu bir formda yapabilmeleri için Bursa Büyükşehir Belediyemizle koordineli bir biçimde kentimizin gereksinim önceliği doğrultusunda yeni kapalı pazaryerlerini kazandırmayı hedefliyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir