Ece Sükan: Soğuk deniz severim

UMUT ÜNVER / MİLLİYET
Ece Sükan, geçtiğimiz günlerde bir aktiflik için gittiği Bodrum’da denize girmişti. Beyaz bikinisiyle çektirdiği fotoğrafları da Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmeyen ünlü tasarımcıya, yorum ve beğeni yağmıştı. Takipçileri; “Hem kendi hoş hem vücudu” ve “Dikkat et, havaya aldanma” halinde iletiler göndermişti.

“BAŞKA BİRİ GİREMEYEBİLİR”

Önceki gün şekliyle Bebek sokaklarını podyuma çeviren Ece Sükan, ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Toplumsal medyada çok konuşulan paylaşımı hakkında konuşan 45 yaşındaki hoş, “Ben biraz soğuk deniz severim, öbür biri giremeyebilir. Yaklaşık 21 dereceydi, öğlen sıcağında girilebiliyordu” dedi.

YENİ PROJESİ

“Deniz dönemine kilidi vurdum” diyen hoş oyuncu, dijital platformda yayınlanacak bir dizide rol aldığını belirterek, “Dizimiz yeni bitti. Aralık üzere çıkacak. Çok hoş bir iş oldu. Merakla ve heyecanla bekliyoruz” halinde konuştu.

“KALBİM BOŞ”

Adı daima aşk dedikodularına karışan Ece Sükan’a, “Kalbiniz boş mu?” sorusuna, “Boş. Dolduracak birisini bulamadık. Bu işler arayışa bakma üzere değil. Hayatın akışında gidiyorsun sonra işte birileriyle bir gönül birlikteliğin oluyor yahut olmuyor. Bunlar hayatın akışında ilerlerken organik olarak gelişen olaylar. O yüzden kesin şeyler söylemiyorum. Bu işlerde ‘Hayırlısı neyse o olsun’ lafları çok hakikat. Kendi ayakların üzerinde durup; keyifle, sevinçle, sıhhatle ve keyifli yaşayabilmek. Sen bütün ve tam olduğun vakit seninle bir arada olan şahısla de tam olarak bütünleşiyorsun” karşılığını verdi.

MAYOYLA YÜRÜYÜŞE ÇIKTI

Yazın büyük kısmını Bodrum’da geçiren Ece Sükan, tatilde de sporunu aksatmıyor ve sık sık yürüyüş yapıyor. 2022 yazında bir orta rotasını Yunanistan’a da çeviren ünlü stilist, mayoyla yürüyüşe başlamadan evvel çektirdiği kareleri Instagram’dan yayınlamıştı. “Yürüyüşe hazırım” notunu düşen Sükan’a, takipçilerinden “Çok farklı bir tecrübe olacak” biçiminde bildiriler gelmişti.

ORTAKENT HOŞU ECE SÜKAN

Ece Sükan, geçtiğimiz yıl Bodrum Ortakent’teki bir plajda objektiflere takılmıştı. Oyuncu ve stilist, formda imgesiyle dikkat çekmişti. Sükan, yaklaşık dört saatlik şezlong sohbeti sonrası sıcaktan bunalınca kendini serin sulara atmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir