Bu burçların parası yok: Fakirlik bu burçların ruhunda var!

Cüzdanınızda paranız yok, lüks hayat sizden kaçtıkça kaçıyor mu? Burçlara inanır mısınız pekala? Tahminen de gezegenlerin haraketleri, astrolojinin üzerinizdeki tesiri siz beş parasız ortaya bırakıyor olabilir. Bu burçların cebinde milyonlar olmayabilir. Değerli olan yüreğinizin sevgiyle dolu olması. Lakin tekrar gelin bir cebi ‘fakir’ burçları birlikte inceleyelim.

İkizler burcunun sıkıntısı de yok parası da…

Ekonomik dertlerinizi doğuştan getirmiş olabilirsiniz sevgili İkizler. Bir halk tabiri vardır: ‘Cep delik cepken delik’ diye. Sizin bu tabirden neyiniz eksik? Biz söyleyelim: Paranız eksik olabilir. Lakin hiç üzülmeyin, mukadderat birgün size de gülebilir. Parasızlığa alışmayın, çalışın ve paranızı emeğinizle kazanmak için elinizden geleni yapın.

Huyunuz değil, çalışmayı sevmiyorsunuz; biliyoruz ancak bu parasızlık bu türlü olmaz.

Para harcamayı sevmeyen, cimri bir burca sahip olan İkizler, bu türlü giderse daha çok para meşakkati yaşayabilir.

Başak burçları, hesaplara dikkat!

Para konusunda en başına buyruk rüzgarda savruk burçlardan biri da Başak burçları. Hesap kitap bilmeyen Başaklar, nerede akşam orada sabah bir para hesabına sahip. Rahatlığına da çok düşkün olan bu Başak burçlarının sık parasız kalması parayı ellerinde tutamamaları yüzünden.

Şimdiye kadar fırsatları düzgün değerlendirememiş olan Başak burçlarına akıllarını başlarına alıp, tasarruf yapmayı önemsiyoruz. Cepleriniz biraz para görsün artık sevgili Başaklar.

Akrep burçlarının cebinde ne vardı?

Astrolojinin en bahtsız burçlarından olan sevgili Akrep burçları, ceplerinizi bir daha denetim etmenizi öneriyoruz. Hem bahtı hem de parası olmayan Akrepler, bahtınızı kendiniz yaratmaya çaba gösterin.

Akreplerin borçlarını sağır sultan bile biliyor. Nasıl oluyor da daima parasız pulsuz kalmayı beceriyorsunuz?

Eşten, dosttan borç almayı bırakın, onlara güvenip birlikte yatırım yapmayı deneyin.

Akrep burçlarının biraz daha çaba gösterip, çalışma ve para kazanma vakti geldi de geçiyor bile.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir