Bakan Uraloğlu’ndan Dinçer’e Mudanya desteği sözü

BURSA (İGFA) – Cumhur İttifakı AK Parti Mudanya Belediye Lider Adayı Gökhan Dinçer, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek lokal seçimler öncesinde vatandaşlarla biraraya gelip projelerini anlatmaya devam ederken, kıymetli isimlerle de buluşuyor.

Geçtiğimiz günlerde Dışişleri Bakanı Hakan Fidan’ın da iştirakiyle projelerinin tanıtımını yapan Dinçer, evvelki gün de bir dizi açılış için Bursa’da bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu ile biraraya geldi.

Emek-Şehir Hastanesi metrosu birinci istasyonunun açılışı sonrasında Bakan Uraloğlu ile görüşen AK Parti Mudanya Belediye Lider Adayı Gökhan Dinçer, hayata geçirmeyi planladıkları projelerle ilgili bilgi verirken, Bakan Uraloğlu’ndan destek sözü aldı. Daha evvel Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan ve Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Mustafa Varank’a projelerini anlatan ve dayanak kelamı alan Dinçer’e Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu da adaylık sürecinde muvaffakiyetler dilerken, Mudanya etraf yolu başta olmak üzere her türlü projede dayanak vereceğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir