Atilla Bingöl’den oyuncu sevgilisi Melis Sezen’e anlamlı hediye

Güzel oyuncu Melis Sezen, cetlerinin peşine düştü! Latife bir yana, aldığım duyumlara nazaran hoş oyuncunun sevgilisi Atilla Bingöl, Amerika’da çok tanınan olan DNA kitini doğum günü için armağan etmiş.

Bingöl, bu testle ABD’de tanışmış ve bu güzel ikramla sevgilisini şaşırtmış. 99 dolarlık DNA kiti, tükürük örneğiyle kişinin atalarını tespit edebiliyor. Melis Sezen de tükürük örneğini kitte yazıldığı talimatlar sonucu ABD’ye göndermiş.
Belli ki çiftin bağları önemli bir boyuta gerçek evriliyor. Birbirlerine itimatları yüksek demek ki diye düşündüm. Hayli karmaşık ve çok göç alan bir coğrafyada yaşadığımız için Melis Sezen de cetlerinin nereden geldiğini merak etmiş haliyle. 2 ayda geliyormuş sonuçlar; ben de takipte kalacağım…

En büyük hayranı

Yeşil alanların güzel ismi Altay Bayındır’ın gönlünü hoş oyuncu Pelin Uluksar’a kaptırdığını birinci ben yazmıştım hatırlarsanız.

Mayıstan beri birlikte olan çift, bağlarını artık saklamıyor. Hoş oyuncu, sevgilisinin İstanbul’daki hiçbir maçını kaçırmıyor. Geçtiğimiz günlerde oynanan maçı da izleyen Uluksar, sevgilisi Altay’a en çok tezahürat yapan kişi oldu.

34 yıllık tecrübe

Türkiye’nin birinci her şey dahil tatil köyü olan Club Marco Polo, 34 yıllık deneyimini yaptığı renovasyonlarla süslemeye devam ediyor.

Yeniliklerin sürat kesmediği otelde yaz döneminde yerli ve yabancı ünlü sanatkarların konser programları da düzenleniyor. Otelin 300 metrelik plajının “Mavi Bayraklı” olduğunun da altını çizelim.

Denize indi

Johnny Depp, Formula 1’in işvereni Ecclestone ve birçok dünyaca tanınmış ünlü ismin teknesini tasarlayan Tanju Kalaycıoğlu’nun; ülkemizde farklı alanlarda yatırımları bulunan Mirzaoğlu Holding ismine üretim ve idare sürecini üstlendiği ülkemizin en lüks guleti “Sallyna” denize indirildi.

Romel Ayyıldız- Mizraoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkan
48 metre uzunluğunda, 82 metre eninde, 220 ton yükündeki yelkenli seyahat yatının dizaynında Kalaycıoğlu, Türk guletlerinden esinlenmiş.

Âşıkların kahvaltı keyfi

Bir müddettir aşk yaşayan Defne Samyeli ve Davet Telkıvıran, evvelki gün Arnavutköy’deydi. Defne Samyeli’nin single çalışması sırasında tanışan ikili, aşk dedikodularını reddetmiş, arkadaş olduklarını söylemişti.

Belli ki arkadaşlık aşka dönüşmüş, çift şimdilerde bağlantılarını saklamadan yaşıyor. Ünlü aranjör ve hoş müzikçi, Arnavutköy’e kahvaltıya gelmişti. Baş başa kahvaltı yapan çift, sonrasında kısa bir yürüyüş yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir