An Epic Symphony & Gökhan Türkmen konseri büyüledi

ANKARA (İGFA) – Events Across Turkey’in bir kült haline gelen projesi An Epic Symphony; duruşu, müzisyenliği, kalitesi ve yorumcu kimliği ile son yıllarda durmaksızın tekli ve çoklu projeler üreten Gökhan Türkmen’i Night Flight Symphony Orchestra & Choir eşliğinde ağırladı.

Birçok farklı projeye imza atan ve isminden muvaffakiyet ile kelam ettiren Gökhan Türkmen, birinci kere senfoni orkestrası eşliğinde sahne performansı gerçekleştirdi.

Öyle Hoş ki ve Bitmesin müzikleriyle senfonik konserinin açılışı yapan Türkmen, son hiti Bal, Mahşer, Büyük İnsani, Durum Leyla, Taş, Çatı Katı üzere geniş kitlelere ulaşan kesimleriyle da izleyenlerin kalplerine dokunmayı başardı. Sevme ile iki kez biss yapan Türkmen’in senfonik konseri yeniden bir hayranın evlilik teklifine sahne oldu.

İlk senfoni konseri için aylardır hazırlık yapan Gökhan Türkmen, “Bu gece benim için çok değerliydi. Birinci kere senfoni orkestrası ile birebir sahneyi paylaştım. Burada olmaktan ötürü çok mutluyum” dedi.

Sahneye çıktığı an itibariyle seyirciyi büyülemeyi başaran Türkmen, gücü ve yeteneğiyle izleyicileri kendine hayran bıraktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir